Opis kolegi po angielsku – wzór z tłumaczeniem

Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem

Opis kolegi po angielsku – wzór

My friend, Martin, is 2 years older than me. We met at the playground 7 years ago. Our mums are best friends so it is nice that we like each other too. We love to play computer games together.

Martin is surprisingly short for his age. He is around 165 cm tall. He has green eyes and he wears glasses. His hair is dark and very curly. I always laugh that he looks like someone who has just woken up. He likes to wear black clothes, especially black t-shirts with the names of his favourite music bands.

I think Martin is a unique person. He is very modest and he never asks for help because he does not want to trouble me with his problems. He is also very smart, he always has the best test results in school. He likes to listen to heavy metal, his favourite band is Iron Maiden. He is interested in politics and biology. His biggest dream is to become a zoologist because he loves animals. He has a dog and two cats.

To sum up, I really like Martin because he is the nicest person I know and I am happy that our mums get along so well.

Tłumaczenie:

Mój przyjaciel, Martin, jest 2 lata starszy ode mnie. Poznaliśmy się na placu zabaw 7 lat temu. Nasze mamy są najlepszymi przyjaciółkami więc miło, że my też się lubimy. Uwielbiamy grać razem w gry komputerowe.

Martin jest zaskakująco niski jak na swój wiek. Ma około 165 cm wzrostu. On ma zielone oczy i nosi okulary. Jego włosy są ciemne i bardzo kręcone. Zawsze śmieję się, że wygląda jak ktoś kto dopiero się obudził. Lubi nosić czarne ubrania, szczególnie czarne koszulki z nazwami jego ulubionych zespołów muzycznych.

Myślę, że Martin to wyjątkowa osoba. Jest bardzo skromny i nigdy nie prosi o pomoc, ponieważ nie chce zawracać mi głowy swoimi problemami. Jest też bardzo mądry, zawsze ma najlepsze wyniki testów w szkole. Lubi słuchać heavy metalu, jego ulubionym zespołem jest Iron Maiden. Interesuje się polityką i biologią. Jego największym marzeniem jest zostać zoologiem, ponieważ kocha zwierzęta. Ma psa i dwa koty.

Podsumowując, naprawdę lubię Martina, bo jest najmilszą osobą jaką znam i bardzo się cieszę, że nasze mamy tak dobrze się dogadują.

opis kolegi po angielsku

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis kolegi po angielsku. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!” 🙂

Ocena: 4.3/5 (liczba głosów:18)

3 komentarze

    1. Jak zerżnąłeś 1 do 1 to nic dziwnego, nauczyciele też mają Internet xD Trzeba było trochę się wysilić i napisać coś z głową, stosując się do wytycznych podanych przez nauczyciela.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *