Opis przyjaciółki po angielsku – wzór z tłumaczeniem

Przykład opisu przyjaciółki po angielsku z tłumaczeniem

Opis przyjaciółki po angielsku – wzór

I have a friend named Agata. I met her last year in the national museum in Warsaw. We both live in Warsaw and we both have 17 years old. She goes to the best music school in our city.

Agata is short and skinny. She does not look her age, I thought she was younger than me when I frist saw her. Anyway, she has beautiful sky-blue eyes and a pretty smile. She is a natural blonde. She wears casual clothes.

I think Agata is very cheerful and positive. We love to laugh when we are together. What is more, Agata is a loyal friend. I can always count on her and she never lets me down. I like the fact that she is so easy-going. As I mentioned earlier, Agata goes to a music school. She is an amazing singer but she also plays the piano. I love to hear her playing, it sounds so beautiful. Apart from music, she is interested in sports. Despite her height, she is a great basketball player. She has been playing basketball since she was 10. We often play together. Agata dreams about becoming a famous piano player. I really wish her luck with that. 

To sum up, my friend Agata is a really nice person. She is going to be famous one day.

Tłumaczenie:

Mam przyjaciółkę o imieniu Agata. Poznałam ją rok temu w muzeum narodowym w Warszawie. Obie mieszkamy w Warszawie i obie mamy 17 lat. Ona chodzi do najlepszej szkoły muzycznej w naszym mieście.

Agata jest niska i chuda. Nie wygląda na swój wiek, kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam pomyślałam, że jest młodsza. W każdym razie, ma przepiękne błękitne oczy i ładny uśmiech. Jest naturalną blondynką. Nosi sportowe ubrania. 

Myślę, że Agata jest bardzo radosna i pozytywna. Uwielbiamy się śmiać kiedy jesteśmy razem. Co więcej, Agata jest lojalną przyjaciółką. Mogę zawsze na nią liczyć i nigdy mnie nie zawodzi. Lubię to, że jest taka wyluzowana. Jak już wcześniej wspomniałam, Agata chodzi do szkoły muzycznej. Jest niesamowitą śpiewaczką, ale gra też na pianinie. Uwielbiam słuchać jak gra, to brzmi tak pięknie. Oprócz muzyki interesuje się sportem. Pomimo swojego wzrostu, gra świetnie w koszykówkę. Gra w kosza od kiedy skończyła 10 lat. Często gramy razem. Agata marzy, żeby pewnego dnia zostać sławną pianistką. Naprawdę trzymam za nią kciuki w tej kwestii.

Podsumowując, Agata jest bardzo miłą osobą. Pewnego dnia będzie sławna.

opis przyjaciółki po angielsku

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciółki po angielsku. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!” 🙂

Ocena: 5/5 (liczba głosów:8)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *