Opis siebie po angielsku – chłopak

Przykład opisu siebie po angielsku z tłumaczeniem

Opis siebie po angielsku dla chłopaka – wzór nr 1

I am a 17-year-old boy born and raised in Kraków, Poland. My name is Michael and I am a typical teenage boy who goes to school and meets with friends. I have a girlfriend whose name is Sara. She is very pretty.

I am tall and a little bit chubby. My face is round and my blue eyes are small. I have dark blonde hair. I always wear casual clothes because I find them comfortable. I do not like elegant clothes, they are unwearable.

I consider myself a responsible person. Unfortunately I am also pretty lazy. I do not like to read books and study. Sometimes it is hard for me to find motivation. My only hobby is playing the guitar. I have been playing the guitar for 4 years. I like to listen to rock music but I do not have my favourite band. My biggest dream is to go to USA. I would love to go to Arizona and see The Grand Canyon in front of my eyes. I have no idea what I want to do in the future.

All in all, I am a typical teenager who listens to rock music and dreams about going to USA.

Tłumaczenie:

Jestem 17 letnim chłopakiem urodzonym i wychowanym w Krakowie, w Polsce. Mam na imię Michał i jestem typowym nastolatkiem, który chodzi do szkoły i spotyka się ze znajomymi. Mam dziewczynę, która ma na imię Sara. Jest bardzo śliczna.

Jestem wysoki i nieco pulchny. Moja twarz jest okrągła, a moje niebieskie oczy są małe. Mam włosy koloru ciemny blond. Zawsze noszę sportowe ubrania, ponieważ uważam, że są wygodne. Nie lubię eleganckich strojów bo są niewygodne.

Uważam się za osobę odpowiedzialną. Niestety jestem też trochę leniwy. Nie lubię czytać książek ani się uczyć. Czasem ciężko mi znaleźć motywację. Moim jedynym hobby jest gra na gitarze. Gram od 4 lat. Lubię słuchać rock’a, ale nie mam swojego ulubionego zespołu. Moim największym marzeniem jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Chciałbym polecieć do Arizony i zobaczyć Wielki Kanion na własne oczy.  Nie mam pojęcia co chcę robić w przyszłości.

Ogólnie rzecz biorąc, jestem typowym nastolatkiem, który słucha rock’a i marzy o podróży do USA.

Opis siebie po angielsku dla chłopaka – wzór nr 2

I am 19-year-old student from Warsaw, Poland. My name is Matthew and I was born on December 11th, 1997. I study on the Warsaw University of Technology.

I am quite short but well-built. I am around 166 cm tall. I have short, dark hair and brown eyes. I also have a big nose. People say that I look like Sean Connery in his 30s. When it comes to my dressing style, I wear rather casual clothes.

I think I am not very talkative, I would even call myself shy. I do not like being around many people. I do not have many friends, just few but really close ones. Moreover, I am patient and helpful. I am interested in sports, I go jogging everyday. I also like to play tennis from time to time. In my free time I usually go to the cinema or play computer games. My favourite computer game is Tomb Raider. In the future, I want to be a IT specialist because I really know a lot about computers and I like technology.

I think I am not the most interesting person in the world but at least I am a good person. I never hurt other people

Tłumaczenie:

Jestem 19 letnim studentem z Warszawy, Polski. Mam na imie Mateusz i urodziłem się 11 grudnia 1997 roku. Studiuję na Politechnice Warszawskiej.

Jestem dość niski, ale dobrze zbudowany. Mam około 166cm wzrostu. Mam krótkie, ciemne włosy i brązowe oczy. Posiadam też duży nos. Ludzie mówią, że wyglądam jak Sean Connery, kiedy miał 30 lat. Jeśli chodzi o mój styl ubierania, noszę raczej sportowe ubrania.

Uważam, że nie jestem zbyt wygadany, nawet nazwałbym siebie nieśmiałym. Nie lubię być otoczony dużą ilością osób. Nie mam zbyt wielu przyjaciół, tylko kilku ale naprawdę dobrych. Co więcej, jestem cierpliwy i pomocny. Interesuję się sportem, biegam każdego dnia. Od czasu do czasu lubię też pograć w tenisa. W moim wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina albo gram w gry komputerowe. Moją ulubioną grą jest Tomb Raider. W przyszłości chcę zostać informatykiem, ponieważ naprawdę wiem sporo o komputerach i lubię technologię.

Myślę, że nie jestem nabardziej ciekawą osobą na świecie ale przynajmniej jestem dobrą osobą. Nigdy nie krzywdzę innych ludzi.

opis siebie po angielsku chłopak

Mamy nadzieję że powyższe przykłady opisu siebie pomogą Ci napisać Twój własny opis siebie po angielsku. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!” 🙂

Ocena: 2.7/5 (liczba głosów:3)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *