Opis mamy po angielsku – wzór z tłumaczeniem

Przykład opisu mamy po angielsku z tłumaczeniem

Opis mamy po angielsku – wzór

My mum’s name is Anna and she is 45 years old. She works at a bank as a bank sales consultant. Apart from me, she has two more children – my sister and my brother. She has been married to my dad for 20 years.

My mum is not a tall woman. She is rather short and slim. She has big blue eyes and a nice smile. Her hair is blond, medium-length. She looks very young, she does not have many wrinkles and her style is quite up to date. She likes to wear jeans and shirts. She also wears high heels all the time.

As to my mum’s personality, she is a real bubble of joy. She is always optimistic and happy. She only gets mad when I forget to clean my room, she hates a mess. She is a pedant, to some extent. My mum is interested in gardening. She loves to work in our garden, she says it makes her feel relaxed. She also likes to play chess with my dad and she talks a lot with her friends on the phone. Her dream is to go to Paris and see the Eiffel Tower.

Concluding, I think my mum is the best mum in the world. She cares for our family and she is always in a good mood. I really love my mum.

Tłumaczenie:

Moja mama na imię Anna i ma 45 lat. Pracuje w banku jako konsultant sprzedaży produktów bankowych. Oprócz mnie ma jeszcze dwójkę dzieci – moją siostrę i mojego brata. Jest żoną mojego taty od 20 lat.

Moja mama nie jest wysoką osobą. Jest raczej niska i szczupła. Ma duże niebieskie oczy i ładny uśmiech. Jej włosy są koloru blond, średniej długości. Wygląda bardzo młodo, nie ma wielu zmarszczek i jej styl jest całkiem nowoczesny. Lubi nosić jeansy i koszule. Nosi też ciągle buty na wysokim obcasie.

Co do osobowości mojej mamy, jest typem entuzjastycznie nastawionym do życia i ludzi. Zawsze jest optymistycznie nastawiona i wesoła. Złości się tylko, kiedy zapomnę posprzątać mój pokój, nienawidzi bałaganu. Jest pedantką, do pewnego stopnia. Moja mama interesuje się ogrodnictwem. Uwielbia pracować w naszym ogrodzie, mówi, że ją to relaksuje. Lubi też grać w szachy z moim tatą i dużo rozmawia przez telefon z przyjaciółkami. Jej marzeniem jest wyjazd do Paryża i zobaczenie Wieży Eiffl’a.

Podsumowując, myślę, że moja mama jest najlepszą mamą na świecie. Troszczy się o naszą rodzinę i zawsze jest w dobrym humorze. Naprawdę kocham swoją mamę.

opis mamy po angielsku

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mamy po angielsku. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!” 🙂

Ocena: 3.7/5 (liczba głosów:9)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *