Opis siebie po angielsku – dziewczyna

Przykład opisu siebie po angielsku z tłumaczeniem

Opis siebie po angielsku dla dziewczyny – wzór nr 1

My name is Beata Nowak and I am 20. I live in Warsaw. I have been living here since I was a child. I have two younger sisters – Zosia and Kasia.

As far as my appearance is concerned, I think I look okay. I am tall and slim. My eyes are big and blue, I really like my eyes. I have red, wavy hair and freckles on my round face. My skin is very pale. Most people say that I am attractive. I like to wear skirts and dresses. Sometimes I also wear high heels. I often wear red lipstick, it makes me look more mature.

I am very a very funny and cheerful person. I love to laugh and I am an optimist. I am interested in fashion, make-up, and skin and hair care. I even make my own face cream. I also like dancing. I attend dance lessons once a week. In my free time I hang out with me friends and watch films. My favourite film is The Fault in Our Stars. I want to be either a hairdresser or a fashion designer in the future.

Concluding, I am a good-looking and easy-going girl from Warsaw.

Tłumaczenie:

Nazywam się Beata Nowak i mam 20 lat. Mieszkam w Warszawie. Mieszkam tu odkąd byłam dzieckiem. Mam dwie młodsze siostry – Zosię i Kasię.

Jeśli chodzi o mój wygląd, uważam, że wyglądam dobrze. Jestem wysoka i szczupła. Moje oczy są duże i niebieskie, naprawdę lubię swoje oczy. Mam rude, falowane włosy i piegi na okrągłej buzi. Moja skóra jest bardzo blada. Większość osób twierdzi, że jestem atrakcyjna. Lubię nosić spódniczki i sukienki. Czasami noszę buty na wysokim obcasie. Często mam na sobie czerwoną szminkę, sprawia, że wyglądam bardziej dojrzale.

Jestem bardzo zabawną i radosną osobą. Uwielbiam się śmiać i jestem optymistką. Interesuję się modą, makijażem oraz pielęgnacją skóry i włosów. Tworzę nawet własne kremy do twarzy.  Lubię tez taniec. Uczęszczam na lekcje tańca raz w tygodniu. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi i oglądam filmy. Mój ulubiony film to „Gwiazd naszych wina”. W przyszłości chcę być albo fryzjerką albo projektantką mody.

Podsumowując, jestem atrakcyjną wyluzowaną dziewczyną z Warszawy.

Opis siebie po angielsku dla dziewczyny – wzór nr 2

My name is Anna and I am 17 years old. I was born in Wrocław but I moved to Bydgoszcz when I was 6. I have an older brother. His name is Piotr and he is 19 years old. I also have a dog. It is a fox terrier and his name is Max.

I am quite tall and skinny. I wear big glasses because I’m short-sighted. My eyes colour is blue and my hair colour is blond. I have very long hair. I like to wear colourful clothes and sneakers.

As for my personality, I think I am a very friendly and reliable person. I am outgoing, I love to hange out with my friends. What is more, I am always honest, I just cannot lie. My parents taught me to tell the truth and that is what I always do. My main hobby is ballet. I have been dancing since I was 5. I love it, it is my favourite activity. My biggest dream is to become a professional ballerina one day. I also like to read books, especially detective stories such as Sherlock Holmes or  Ziarno Prawdy.

To put briefly, I am a friendly ballerina who likes to spend time with her friend and reads books about criminals.

Tłumaczenie:

Mam na imię Anna i mam 17 lat. Urodziłam się we Wrocławiu, ale przeprowadziłam się do Bydgoszczy, kiedy miałam 6 lat. Mam starszego brata. Ma na imię Piotr i ma 19 lat. Mam też psa. Jest to foksterier i wabi się Max.

Jestem całkiem wysoka i chuda. Noszę duże okulary, ponieważ mam krótkowzroczność. Moje oczy są koloru niebieskiego a moje włosy blond. Lubię nosić kolorowe ubrania i trampki.

Jeśli chodzi o moją osobowość, myślę, że jestem bardzo przyjazną osobą. Jestem towarzyska, uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi. Co więcej, jestem zawsze szczera. Po prostu nie potrafię kłamać. Rodzice nauczyli mnie żeby mówić prawdę i właśnie to zawsze robię. Moim głównym hobby jest balet. Tańczę odkąd skończyłam 5 lat, to moje ulubione zajęcie. Moim największym marzeniem jest zostanie profesjonalną baletnicą. Lubię także czytać, książki szczególnie kryminały takie jak Sherlock Holmes lub Ziarno Prawdy.

Krótko mówiąc, jestem życzliwą baleriną, która lubi spędzać czas z przyjaciółmi i czyta książki o przestępcach.

opis siebie po angielsku dziewczyna

Mamy nadzieję że powyższe przykłady opisu siebie pomogą Ci napisać Twój własny opis siebie po angielsku. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!” 🙂

Ocena: 4.7/5 (liczba głosów:7)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *