Kurs angielskiego online – czy warto?

Jeszcze kilka lat temu angielskiego uczyliśmy się w tradycyjny sposób: w stacjonarnych szkołach językowych, w ramach domowych korepetycji, albo zajęć na uczelni lub w biurze. Dziś coraz częściej możemy wybrać wygodną, formę zajęć, jaką jest kurs angielskiego online. Czy warto korzystać z opcji e-learningu i uczyć się języka angielskiego online? 

Szybki transfer danych i dobra jakość połączeń wideo w popularnych, bezpłatnych komunikatorach, otwiera nowe możliwości w obszarze nauki języków obcych. To bardzo komfortowa i efektywna forma uczenia, z której korzystać może dziś dosłownie każdy. Warto pamiętać, że wirtualne zajęcia są tak samo skuteczne, jak lekcje face-to-face

Zajęcia dostępne dla każdego

Kurs angielskiego online pozwala na zdobywanie umiejętności językowych każdemu człowiekowi. Teraz nie jest ważne, gdzie mieszkasz, ile masz lat, czy posiadasz samochód i czas na dojazdy. Kurs angielskiego online to świetna opcja dla osób zapracowanych, młodych rodziców, osób starszych oraz tych, dla których przemieszczanie stanowi problem. By korzystać z kursu angielskiego online, wystarczy mieć dostęp do sieci i zainstalowany bezpłatny komunikator z opcją rozmów wideo (np. Skype lub FaceTime). Wirtualna forma nauki pozwala nie tylko zyskać czas i uczyć się angielskiego w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim daje szansę na edukację każdej osobie, bez wyjątku. 

Wygoda na pierwszym miejscu 

E-learning to szybka i komfortowa forma nauki, na którą poświęcasz dokładnie tyle czasu, ile możesz czy chcesz. A uczysz się w zaciszu swojego domu o najwygodniejszej dla siebie porze. Bez stania w korkach, czekania na swoje zajęcia, czy podpisywania umów na dłuższy czas. Lekcje angielskiego online nie zobowiązują do długotrwałej nauki, bo nie muszą mieć formy pełnego kursu. Możesz korzystać z kilku dodatkowych lekcji, by podszlifować umiejętności. Nie bierzesz też pod uwagę grupy, a jedynie własne potrzeby. Z native speakerem układasz plan zajęć, idealnie dopasowany do swojego grafiku.

Liczysz się tylko Ty 

Dla osób, które chcą skupić się na konkretnych celach, indywidualne kursy angielskiego online z native speakerem są strzałem w dziesiątkę. Dzięki wirtualnej formie, nauczyciel poświęca całe 60 minut lekcji wyłącznie Tobie. dzięki temu zyskujesz niezbędny czas na konwersacje, zadawanie pytań i formułowanie własnych potrzeb i wymagań. Kurs angielskiego online, zupełnie jak tradycyjne lekcje, pozwala uczyć się gramatyki, czy notować ważne formuły, słowa czy wyrażenia. Jeszcze przed zajęciami native speaker przesyła mailem wszystkie potrzebne materiały, dzięki czemu masz pewność, że efektywnie wykorzystasz swoją godzinę nauki. Zadania domowe w przypadku kursu angielskiego online też występują;) Oczywiście, wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń.

Ten wpis nie ma jeszcze żadnych ocen. A jak Ty go oceniasz? 🙂

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *